Adventní setkání u punče

Program:

10:30 – 11.00 hod.

Registrace účastníků

11:00 – 12:00 hod.

Quo vadis, Praho?

  • Kdo nastartuje výstavbu?
  • Kdy a kde se dočkáme nového Tančícího domu?
  • Perspektivy výstavby do roku 2023
  • Budoucnost očima praxe

Moderátor:                           

  • Tomáš Běhounek (bnt attorneys-at-law)

Aktivní účastníci:

  • Ondřej Boháč (IPR Praha)
  • Jiří Fousek (Obermeyer Helika)
  • Miroslav Linhart (Deloitte)
  • Petr Palička (Penta)
  • Martin Vachek (Daramis)

12:15 – 12:30 hod. přestávka

12:30 – 13:30 hod.

  • Pokračování programu + diskuse     

13:30 hod.

Raut + tombola

Účastníci:

  • Jan Benda (ČSAD Praha holding a.s.)
  • Petr Beneš (Geosan Development s.r.o.)
  • Michaela Benedigová (Seesame, s.r.o.)
  • Petr Bým (Stavební fórum)
  • Václa Bouček (J&T Real Estate CZ, a.s.)
  • Petra Cuřínová (Český statistický úřad)
  • Kamila Čadková (Crest Communications a.s.)
  • Veronika Dávidová (EKOSPOL a.s.)
  • Jiří Fajkus (Investiční a majetková, a.s.)
  • Olga Grillová (Empirent a.s.)
  • Martin Holý (Hypoteční banka, a.s.)
  • Michal Honěk (V Invest CZ a.s.)
  • Michal Horák (SIKO Koupelny, a.s.)
  • Michal Horák (V Invest CZ a.s.)
  • Monika Horáková (Česká spořitelna, a.s.)
  • Tereza Chalupová (bnt attorneys-at-law s.r.o.)
  • Šárka Jandová (Česká spořitelna, a.s.)
  • Martina Jůzová (Česká spořitelna, a.s.)
  • Jiří Kalvach (VŠB-TU Ostrava)
  • Jakub Kasl (bnt attorneys-at-law s.r.o.)
  • Igor Klajmon (Sekyra Group, a.s.)
  • Dagmar Klugarová (Zepris s.r.o.)
  • Monika Kofroňová (bnt attorneys-at-law s.r.o.)
  • Lenka Kostrounová (ČSOB, a.s.)
  • Jan Krajča (MS development s.r.o.)
  • Pavel Kühn (Česká spořitelna, a.s.)
  • Radka Langrová Kerschbaumová (Crest Communications a.s.)
  • Martin Louda (DUM ZIZKOV a.s.)
  • Veronika Marková (Česká spořitelna, a.s.)
  • Petr Michálek (Skanska Reality a.s.)
  • Firaz Muinov (Lekvi Partners)
  • Johana Neužilová (MS architekti, s.r.o.)
  • Daniel Melzer (J&T Real Estate CZ, a.s.)
  • Bedřich Novák (Marsh s.r.o.)
  • Michaela Novotná (Empirent a.s.)
  • Marta Pakostová
  • Vít Pavelec (MS architekti, s.r.o.)
  • Beata Pikalová (Česká spořitelna, a.s.)
  • Marek Pohl (BNP Paribas Real Estate APM ČR)
  • Jiří Pokorný (SATPO management, s.r.o.)
  • Vojtěch Podval (CPI Property Group)
  • Pavel Richter (Zastupitel hl. m. Prahy)
  • Jan Rydl (Arnold Investments s.r.o.)
  • Jan Řežáb (JRD s.r.o.)
  • Radomíra Sedláková (Národní galerie Praha)
  • Martin Skalický
  • Dana Sklenaříková (ABF, a.s.)
  • Michaela Skolková (Česká národní banka)
  • Blanka Součková (MS architekti, s.r.o.)
  • Marcel Soural (Trigema a.s.)
  • Martin Studnička (MS architekti, s.r.o.)
  • Filip Sušanka (EKOSPOL a.s.)
  • Martin Svoboda (JRD s.r.o.)
  • Lenka Šindelářová (BNP Paribas Real Estate APM ČR)
  • Radka Šobotníková (MS architekti, s.r.o.)
  • Michal Šourek (MS architekti, s.r.o.)
  • Jan Tušl (Window Holding a.s.)
  • Vítězslav Vala (SIKO Koupelny, a.s.)
  • Pavel Velebil (TIDE REALITY)
  • Martin Veselský (Metrostav a. s.)
  • Jana Volavková (SVOBODA & WILLIAMS s.r.o.)
  • Jaroslav Vondřička (V Invest CZ a.s.)
  • Simona Vysloužilová (BNP Paribas Real Estate APM ČR)

Přihláška

Fakturační údaje

Účastník

Vyplnit podle fakturačních údajů

Přidat účastníkaOdebrat posledního účastníka

Cena

Celkem: 0
DPH (21%): 0
Výsledná cena vč. DPH: 0

Místo konání

Adventní setkání u punče

Adventní setkání časopisu Stavební fórum

Středa 12. 12. 2018

Konferenční prostory České spořitelny, Rytířská 29, Praha 1