Čtvrtek 11. 4. 2019, Vienna House Diplomat Prague, Evropská 15, Praha 6

REAL ESTATE INVESTMENT 2019

Profily

Monique Ghosh

Christie's International Real Estate

Vede oddělení Refferals, koordinující spolupráci jednotlivých poboček a partnerů Christie’s International Real Estate, a úzce spolupracuje s aukční síní Christie’s a jejími klienty. Vystudovala obor právo na London School of Economics a následně se kvalifikovala jako bankovní právník u světové advokátní kanceláře Clifford Chance, dále 14 let působila v JPMorgan Chase jako viceprezidentka pro oblast kapitálových trhů.

Miroslav Linhart

Deloitte Advisory, s.r.o.

Je partnerem v oddělení Audit & Assurance Deloitte Česká republika zodpovědným za poradenství v oblasti nemovitostí a stavebnictví. Specializuje se na projekty v oblasti nemovitostních transakcí, analýzy trhů a vyhledávání akvizičních cílů, implementaci systémů projektového řízení, controllingu a na zvýšení efektivity stavebních společností. Je také certifikovaným účetním znalcem ve Velké Británii (ACCA).

David Marek

Deloitte Advisory, s.r.o.

Pracuje ve společnosti Deloitte na pozici hlavního ekonoma a ředitele v oddělení Clients & Markets. Věnuje se klientským službám v oblastech využívajících ekonomické analýzy, jako například oceňování, zpracování dopadových studií, ekonomických a statistických analýz, poradenství při fúzích a akvizicích či restrukturalizacích. Dříve působil jako ekonom v České národní bance, České spořitelně a na pozici hlavního ekonoma a člena představenstva ve společnosti Patria Finance.

Firaz Muinov

Lekvi & Partners s.r.o.

Svou kariéru začal v roce 2007 jako programátor v mladé společnosti LEKVI. Od prosince 2016 je ředitelem společnosti Lekvi & Partners s.r.o., která je součástí Lekvi Group. Ta poskytuje širokou škálu služeb v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí, investic, hypotečních úvěrů, právní podpory klientů a účetnictví.

 

 

 

 

 

Partneři konference