Čtvrtek 17. 10. 2019, Grandior Hotel Praha, Na Poříčí 42, Praha 1

Real Estate Market Autumn 2019

Profily

Leoš Anderle

Sekyra Group, a.s.

Je výkonným ředitelem společnosti Sekyra Group. Od roku 1996 pracoval v developerské divizi Metrostavu a.s., se zaměřením na ekonomiku projektů a jejich marketing. V roce 2001 se stal ředitelem divize komerčního developmentu společnosti Sekyra Group, a.s.

Tomáš Běhounek

bnt attorneys-at-law s.r.o.

V advokátní kanceláři bnt pracuje čtrnáct let, od roku 2008 je jejím partnerem. Vedle nemovitostního práva, které je jeho klíčovou kompetencí, je rovněž uznávaným odborníkem na právo obchodních společností a obchodní závazkové vztahy, včetně sporů týkajících se finančního a stavebního práva. Je členem managing boardu bnt international a vedoucím mezinárodní pracovní skupiny se zaměřením na nemovitosti.

David Ešner

Ernst & Young s.r.o.

Je manažerem v transakčním oddělení EY, kde se soustředí na oblast komerčních a rezidenčních nemovitostí. Aktivně působí jako poradce v segmentu nemovitostí více než 12 let. Ve společnostech Knight Frank a Cushman & Wakefield se specializoval na oblast poradenství a zastupování nájemců. Nyní se věnuje poradenství pro nájemce, investory, developery či pro oblast veřejného sektoru.

Martin Hubinger

T.E Development Group s.r.o.

Je spoluvlastníkem české developerské a stavební skupiny T.E, která se soustředí na výstavbu prémiových nemovitostí. V T.E je zodpovědný zejména za akvizice, obchod, právo a vnější vztahy. Absolvoval Právnickou fakultu UK a Policejní akademii ČR. Před založením T.E pracoval na Ministerstvu zahraničních věcí ČR. Je také členem představenstva newyorské nadace The Vaclav Havel Library Foundation, zde má na starosti strategická partnerství.

Omar Koleilat

CRESTYL Real Estate s.r.o.

Je spoluzakladatelem skupiny Crestyl. Vytváří obchodní strategii, zajišťuje vztahy s investory a finanční prostředky. V oblasti developmentu ve střední Evropě se pohybuje od roku 1998. Mezi jeho přední úspěchy patří spolupráce s GE Real Estate na developmentu v hodnotě 500 milionů EUR a vybudování týmu odborníků na rezidenční a komerční realitní trh.

Roman Latuske

ZDR Investments SICAV a.s.

Člen správní rady společnosti zodpovídá za český i evropský business development. Studoval bankovnictví ve Wiesbadenu a pracoval v oboru financování komerčních nemovitostí u DePfa-Bank a HYPO-BANK. Dvacet let působil ve vrcholných manažerských pozicích v mediální skupině MAFRA a jako CEO a předseda představenstva mediálního domu Economia.

Petr Michálek

Skanska Reality a. s.

Od ledna 2018 je generálním ředitelem Skanska Reality a.s. Do rezidenčního developmentu Skanska přišel ze stavební části Skanska a.s., kde působil více než patnáct let nejprve v oblasti financování a strategických investic, posléze jako výkonný ředitel divize a člen vedení. Je také členem dozorčí rady Skanska Residential Development Europe.

Antonín Pospíšil

ČSOB, a.s.

V roce 2004 nastoupil do ČSOB do nově zakládaného útvaru Financování nemovitostí. Nyní v ČSOB zastává post ředitele Syndikace. Více než pět let pracoval v právním oddělení a odboru strukturovaného financování Živnostenské banky. Absolvoval Právnickou fakultu UK, Národohospodářskou Fakultu VŠE a získal LL.M. na Northwestern University v Chicagu.

Milan Prieložný

INVICTA, advokátní kancelář, s.r.o.

Advokát se zkušenostmi především z obchodního a závazkového práva. Po ukončení vysokoškolských studií na pražské UK pracoval přes 4 roky v přední české advokátní kanceláři Glatzová & Co., součástí týmu INVICTA je od září 2016.

Marcel Soural

Trigema a.s.

Je zakladatelem a v současné době jediným akcionářem a ředitelem společnosti Trigema a.s. (založena v r. 1994), která je developerskou skupinou s vlastní stavební společností a s vlastní firmou na správu budov a facility management. Je rovněž místopředsedou správní rady Centra Paraple o.p.s. a členem správní rady Czech Photo o.p.s.

Prokop Svoboda

SVOBODA & WILLIAMS s.r.o.

V devadesátých letech začínal v reklamním a hudebním byznysu. Realitám se věnuje od konce tisíciletí. Od roku 2006 s Američankou Marion Williamsovou spoluvlastní realitní společnost SVOBODA&WILLIAMS. Ta se zaměřuje na luxusní bydlení. Od roku 2017 je společnost exkluzivním partnerem globální realitní sítě Christie’s International Real Estate pro Česko a Slovensko.

Lenka Šindelářová

BNP Paribas Real Estate APM CR s.r.o.

Vede oddělení Poradenství v BNP Paribas Real Estate. V roce 2006 nastoupila do DTZ a od roku 2010 vedla tým Consulting & Research tamtéž. Za dobu svého působení v DTZ získala četné zkušenosti v ČR i zahraničí s analýzami realitního trhu, poradenstvím pro developery, strategickým poradenstvím pro vlastníky nemovitostí a korporátní nájemce.

Michal Šourek

MS architekti s.r.o.

Od roku 1990 vede architektonický ateliér, který působí v oboru navrhování architektury, projektování staveb, urbanismu, krajinné a zahradní architektury, interiérové tvorby a designu. Těžištěm tvorby jsou komplexní projekty v oborech rezidenční a kancelářské výstavby, hotelů a průmyslových staveb. Ateliér působí v České republice i v zahraničí, sídlí v Praze a má pobočku v Ostravě. V prosinci 2014 byl jmenován docentem pro obor Architektura a stavitelství Fakulty stavební ČVUT.

Jana Vlková

Colliers International, s.r.o.

Je ředitelkou oddělení Workplace Advisory, které se zabývá tvorbou vhodného pracovního prostředí pro klienty Colliers International. Má 20 let zkušeností v oboru realit, kdy se zaměřovala na pronájem kanceláří a také na asset management nákupních center. Má znalosti ze všech aspektů komerčních nemovitostí (pronájem prostor, stanovení marketingové strategie, udržování hodnoty budovy, udržování a rozvíjení vztahů s nájemci nebo komunikace se správou a údržbou budovy). Je členkou RICS.

Hlavní partneři

Partneři