Středa 18. 3. 2020, Vienna House Andel´s, Stroupežnického 21, Praha 5

Real Estate Market Spring 2020

Profily

David Andreatta

CTP Invest, spol. s.r.o.

Od roku 2017 je daňovým manažerem v české developerské společnosti CTP Invest. Má vystudovanou VŠE, ve své profesní kariéře dříve působil také v TPA či Deloitte. Je členem Komory daňových poradců ČR.

Tomáš Běhounek

bnt attorneys-at-law s.r.o.

V advokátní kanceláři bnt pracuje patnáct let, od roku 2008 je jejím partnerem. Vedle nemovitostního práva, které je jeho klíčovou kompetencí, je rovněž uznávaným odborníkem na právo obchodních společností a obchodní závazkové vztahy, včetně sporů týkajících se finančního a stavebního práva. Je členem managing boardu bnt international a vedoucím mezinárodní pracovní skupiny se zaměřením na nemovitosti.

Lukáš Ferkl

ČVUT/ UCEEB

Od roku 2013 je ředitelem Univerzitního centra energeticky efektivních budov (UCEEB). UCEEB je samostatným ústavem ČVUT, který se soustředí zejména na budovy, jejich nové technologie a přináší inovace z výzkumu do praxe. Docent Ferkl se věnuje výzkumu v oblasti pokročilé regulace, modelování a automatizace. Kromě výzkumné a manažerské činnosti je také aktivní v národních i mezinárodních projektech.

Tereza Gebauer

Deloitte Advisory, s.r.o.

Senior manažer v daňovém oddělení společnosti Deloitte v České republice, specializuje se na daňové a účetní aspekty M&A transakcí a restrukturalizací, due diligence procesy, problematiku mezinárodního zdanění a daně z příjmu právnických osob v oblasti real estate. Je registrovaným daňovým poradcem v České republice.

Martin Chlebec

Deloitte Advisory, s.r.o.

Ve slovenské pobočce Deloitte působí již více než osm let. Nyní zastává pozici senior manažera v oddělení daňového poradenství. Věnuje se především daním z příjmu právnických osob, oblasti mezinárodního zdanění a podnikovým fúzím a akvizicím. Je členem Slovenské komory daňových poradců.

Igor Klajmon

Sekyra Group, a. s.

První zkušenosti v oblasti realit získal ve společnosti Bovis Land Lease, a to v ČR, Maďarsku, Brazílii, později také ve firmě Avestus. Od roku 2012 vedl developerský tým v CPI, kde se mj. podílel na projektech multifunkčního komplexu Quadrio v Praze či hotelu Palais Maeterlinck ve Francii. V dubnu 2016 byl jmenován ředitelem developmentu ve společnosti Sekyra Group.

Zdenka Klapalová

KNIGHT FRANK, spol. s r.o.

V roce 1991 založila pobočku společnosti Ryden v Československu. Později se stala partnerkou této společnosti ve Velké Británii a měla velký vliv na prodej Ryden společnosti Knight Frank. V současné době je ředitelkou a partnerkou společnosti Knight Frank v České republice. Je prezidentkou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

Lenka Kostrounová

ČSOB a.s.

Na trhu nemovitostí působí od roku 2004. Dnes je ředitelkou úseku financování nemovitostí v ČSOB, kde se podílela na realizaci řady projektů v hodnotě desítek miliard korun. Je členkou správní rady Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

Josef Kotrba

Deloitte Advisory, s.r.o.

Chairman české pobočky Deloitte a vedoucí poradenského týmu pro energetiku. Jako člen úzkého vedení se věnuje práci s klíčovými klienty a reprezentaci firmy na trhu. Vede též strategické projekty v oblasti energetiky. Od roku 2010 byl řídícím partnerem Deloitte ČR. Dříve působil jako člen představenstva a náměstek generálního ředitele České spořitelny, kde byl odpovědný za investiční bankovnictví.

Martin Mládek

INVICTA, advokátní kancelář

Více než 17 let poskytuje poradenství českým a mezinárodním klientům v oblastech akvizic nemovitostí, developerských projektů, akvizic podniků a správy majetku. Před založením vlastní advokátní kanceláře v roce 2015 vedl nemovitostní tým v americké advokátní kanceláři Squire Patton Boggs v Praze. Je členem České advokátní komory a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

Martin Němeček

CPI Property Group

Do CPI nastoupil v červnu 2011. Nejprve řídil právní oddělení a oblast externího financování. V roce 2013 byl jmenován zástupcem generálního ředitele a zodpovídal za realitní akvizice. Vedl zahraniční expanzi skupiny a akvizice společností Ablon a Endurance Fund. Od března 2014 je generálním ředitelem společnosti CPI Property Group.

Václav Novotný

IPR Praha

V letech 2011 až 2014 pracoval jako projektant dopravní infrastruktury ve firmě Atelier T-plan. Od roku 2014 je specialistou koncepce dopravy v Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy. Je autorizovaným inženýrem pro dopravní stavby ČKAIT. Specializuje se na koncepci dopravy v územním plánování a strategických dokumentech, jakým je například Plán udržitelné mobility Prahy a okolí.

Jan Řežáb

JRD Development s.r.o.

Je majitelem developerské společnosti JRD, kterou založil v roce 2003. JRD je vystavěna na ideálu propojení moderních technologií, ekologického přístupu a omezení energetické náročnosti staveb při jejich realizaci i provozu. JRD je také jedním ze zakládajících členů České rady pro šetrné budovy.

Petr Vogel

EkoWATT CZ s. r. o.

V české poradenské společnosti EkoWATT působí již 13 let. Zaměřuje se na úspory energie, pohodu vnitřního prostředí či ekologii. V EkoWATTu má na starosti také vedení certifikačních developerských projektů, podílí se i na projektech výzkumu a vývoje. Vystudoval ČVUT, je spoluzakladatelem a členem představenstva České rady pro šetrné budovy.

Hlavní partneři

Partneři akce