28. 6. 2017

AD má další dva členy

Asociace developerů (AD) se v červnu rozrostla o další dva členy. Novými přírůstky členské základny, schválenými představenstvem Asociace developerů, jsou společnosti Karlin Port Real Estate a Lighthouse Services. ADmá aktuálně již 27 členů.„Jsme rádi, že se Asociace od svého založení, kdy měla 13 členů, rozrostla již o více než 100%. To potvrzuje správnost rozhodnutí založit profesní organizaci se zaměřením na územní rozvoj a development i zájem společností aktivně se zapojit,“ hodnotí ředitel Asociace Tomáš Kadeřábek kontinuální rozšiřování členské základny.

Už 26. členem Asociace je společnost Karlin Port Real Estate – společnost své projekty realizuje. Soustředí se z velké části na oblast pražského Karlína, kde buduje rezidenční objekty, ale i kanceláře a hotely. Karlin Port je developerem projektů Corso Karlín, Kotelna, River Diamond, nebo Keystone a dalších.

Druhou společností, která rozšířila řady členů asociace, je Lighthouse Services. Do jejího portfolia spadá více než 600 000 metrů čtverečních velkokapacitních kancelářských, maloobchodních a smíšených developerských projektů v Praze. Minoritně se zabývá i rezidenčním developmentem, kde je podepsána pod dvěma projekty s přibližně 800 bytovými jednotkami. Lighthouse Services působí na českém trhu již od roku 2000 a za dobu svého působení se významně zasadil o development a rekultivaci lokality pražských Holešovic, zejména pak oblasti holešovického přístavu. Kromě toho stojí také za realizací multifunkčního obchodně-administrativního centra Galerie Harfa a kancelářské budovy Harfa Office Park.

SF/pb