9. 5. 2017

HB Reavis: nová korporátní identita

Developerská společnost HB Reavis představila inovovanou korporátní identitu, která lépe vyjadřuje firemní strategii a filosofii. Ta spočívá v realizaci jedinečných, na uživatele zaměřených prostor, které podporují produktivitu, pohodlí a celkový prožitek nejen pro uživatele samotné, ale i pro široké okolí.

Společnost, která svou obchodní činnost zahajovala jako malá firma se sídlem v Bratislavě, se rozrostla v jednoho z největších evropských developerů se zastoupením ve Velké Británii, Německu, zemích střední a východní Evropy a v Turecku, jejíž současné portfolio čítá 21 projektů. Novou identitu HB Reavis vytvořila ve spolupráci s londýnskou reklamní agenturou Sectorlight,

BH Reavis v současnosti realizuje několik významných realitních projektů, jako je například Varso Place ve Varšavě (53-patrová multifunkční budova, která se po dokončení stane jednou z nejvyšších staveb v Evropě), nákupní středisko a autobusové nádraží Stanica Nivy v Bratislavě, kancelářský komplex Agora v Budapešti. Pokračují také její akvizice pozemků v Londýně.

SF/pb