15. 11. 2017

Luka Living – den otevřených dveří

V sobotu na svatého Martina proběhl v domě nájemního bydlení Luka Living, projektu společnosti SIKO, den otevřených dveří. Zájemce přitahovalo hlavně nově otevřené obchodní centrum, které je součástí projektu, kde mj. návštěvník najde restaurací Colonial & Pizza Coloseum, která zde otevřela jako první svůj nový koncept restaurace spojené s obchůdkem s italskými potravinami. Dalším zajímavým nájemcem je drogérie a parfumérie Rossmann, která na Lukách otevřela svou nejmodernější prodejnu,.

Akce proběhla za účasti ředitele projektu Tomáše Kašpara, Vítězslava Valy z investorské společnosti a starosty městské části Prahy 13 Davida Vodrážky.

„Když jsme před čtyřmi lety začínali, věděl jsem, že bych chtěl dělat nájemní bydlení, ale nevěděl jsem o něm vůbec nic. Jsem rád, že jsem potkal Tomáše Kašpara, který řekl, že to zvládneme. Já jsem se na něj až nekriticky spolehl a jsem nadšený z toho, že moje sázka vyšla. Máme 99% obsazenost bytové části a 90% obsazenost části komerční, což je obrovský úspěch“ konstatoval V. Vala.

SF/pb