7. 3. 2011

UBM a Multiprojekt staví v Krkonoších horské apartmány

Společnosti UBM a Multiprojekt Group uvádějí na trh projekt horských apartmánů ve Špindlerově Mlýně – Apartmány Medvědín, jejichž autory je studio ADNS. Architektura projektu je moderní, ale respektuje typické místní materiály a prvky, jako je kombinace dřevěné fasády s kamenným obkladem. Ceny 108 apartmánů se pohybují od 2,4 mil. Kč za jednopokojové apartmány o výměře 34 metrů čtverečních až do 9,9 mil. Kč za čtyřpokojové apartmány o rozloze téměř 150 metrů (bez DPH). Jednotlivé objekty mezi sebou vytvářejí vnitřní prostor, který bude sloužit k odpočinku i k různorodým sportovním aktivitám. Předpokládané dokončení projektu je plánováno na 2. čtvrtletí roku 2013.

Apartmány Medvědín vznikají spoluprací developerských společností UBM a Multiprojekt Group. UBM patří k rakouským developerským společnostem. Na realitním trhu je již od roku 1873 a její akcie jsou obchodovány na vídeňské burze. UBM Bohemia působí na českém trhu od roku 1992. Mezi realizované projekty patří úspěšný rezidenční projekt Rezidence Zvonařka v Praze na Vinohradech s 220 byty, multifunkční projekt Anděl City na pražském Smíchově, hotely Andel`s a Angelo a v neposlední řadě administrativní budova Darex na Václavském náměstí. V Brně společnost realizovala nákupní centrum Velký Špalíček a v Plzni čtyřhvězdičkový hotel Angelo.

Multiprojekt Group je českou developerskou společností, působící na tuzemském realitním trhu od druhé poloviny 90. let. Zaměřuje se především na oblast developmentu rezidenčních a komerčních projektů, inženýring a poskytování poradenských a konzultačních služeb. Své aktivity zaměřuje na realizaci projektů v exkluzivních lokalitách. Mezi realizované projekty patří administrativní a obchodní komplex BB Centrum Jih v Praze ve spolupráci se společností Passerinvest Group, bytový dům Kolonáda v Mariánských Lázních či bytový dům Kavčí hory na Pankrácké pláni v Praze 4.