Business lunch se starostkou městské části Praha 3 paní Milenou Kozumplíkovou
9.5.2007 v prostorách radnice Prahy 3, Havlíčkovo nám. 9.

Žižkov - dobré místo pro život
  • Koncepční návrhy rozvoje území Prahy 3
  • Nákladové nádraží Žižkov
  • Developerské projekty a rezidenční trh na Praze 3
  • Spolupráce radnice, developerů a investorů
Program:
Registrace 10:30-11:00 hod.
Business lunch 11:00-13:00 hod.
Generálním partnerem business lunche byla společnost Česká spořitelna, a.s., partnery byly společnosti CPP Development, s.r.o. a TORINO-PRAGA Invest, s.r.o.
Prezentace ke stažení:
Leoš Anderle (11MB) (Sekyra Group, a.s.)
Marta Fejtková (37MB) (TORINO-PRAGA Invest, s.r.o.)
Tomáš Zykán (3MB) (CPP Development, s.r.o.)
Business lunche se zúčastnili:
Nino Altomonte (CASA FUTURA, s.r.o.)
Leoš Anderle (Sekyra Group, a.s.)
Rami Bala (Akro Real, a.s.)
Tomáš Duda (Professionals, s.r.o.)
Marta Fejtková (TORINO-PRAGA Invest, s.r.o.)
Zdeněk Fikar (Městská část Praha 3)
Michal Halouzka (BONUS Praha, s.r.o.)
Karel Hejtmánek (České dráhy, a.s.)
Magda Hettnerová (MF Dnes)
Vladimír Holzknecht (Virgilio Real)
Petra Horáková (ARTN)
Marek Hoško (RE/MAX Invest)
Čeněk Hrdlička (Ráj nemovitostí, s.r.o.)
Jan Ingeduld (APOGEO Tax, a.s.)
Karel Jizba (Albion reality, s.r.o.)
Martin Kabát (Český rozhlas)
Libor Klug (SAWY Consulting, a.s.)
Markéta Köhlerová (ČTK)
Zdeněk Kolouch (Metrostav, a.s.)
Milena Kozumplíková (Městská část Praha 3)
Miroslav Kurťák (Pražská správa nemovitostí, s.r.o.)
Jan Lichtneger (CCZ, a.s.)
Zdeněk Lochman (Městská část Praha 3)
Marcela Magdičová (erick van egeraat associated architects, s.r.o.)
Rudolf Mach (Útvar rozvoje hl. m. Prahy)
Ladislava Mlejnková
Radek Němec (TONDACH Česká republika, a.s.)
Filip Ondruš (BONUS Praha, s.r.o.)
Stanislav Paclt (Metrostav, a.s.)
Edita Palkovičová (PSJ holding, a.s.)
Radek Pavlík (Raab Karcher Staviva, a.s.)
René Pohl (Raab Karcher Staviva, a.s.)
Irena Reichlová (SATPO Development, s.r.o.)
Marta Rumplíková (Bovis Lend Lease, a.s.)
Jan Sellner (RailReal, a.s.)
Michaela Skolková (Česká národní banka)
Jan Sotona (Městská část Praha 3)
Michal Šourek (MS architekti, s.r.o.)
Marek Štícha (T-Systems PragoNet, a.s.)
Josef Tomek (TBG Metrostav, a.s.)
Zdeněk Tvarůžek (PSJ holding, a.s.)
Monika Uhlíková (Albion reality, s.r.o.)
Vladislav Veselý (Expandia, a.s.)
Alexandra Videmannová (IN - časopis Obce architektů)
Arnošt Wagner (Development news)
Eva Wankeová (Building World)
Michal Záveský (Expandia, a.s.)
Tomáš Zykán (CPP Development, s.r.o.)
target="okno">Fotogalerie 9.5.2007