Časopis Stavební fórum pořádal diskusní setkání dne 14.6.2007
v Malém tanečním sále Slovanského domu, Na Příkopě 22, Praha 1

Územní plán Prahy
  • Územní plán - věc veřejného zájmu
  • Jaké jsou aktuální změny v územním plánu Prahy?
  • Informace o hlavních rozvojových lokalitách
  • Nový stavební zákon v praxi
Program:
Registrace 10:30-11:00 hod.
Diskuse 11:00-13:00 hod.
Hlavními partnery diskuse byly společnosti Česká spořitelna, a.s. a Real Estate Karlin Group. Partnerem diskuse byla společnost Cushman & Wakefield, s.r.o.
Diskusi moderoval:
Filip Dvořák (Městská část Praha 1)
Diskuse se zúčastnili:
Petra Adams (INCOMA Research)
Veronika Antošová (Metrostav, a.s.)
Iva Apanasenková (Property Index, s.r.o.)
Roman Bahník (Arca Capital Bohemia, a.s.)
Rami Bala (Akro Real, a.s.)
Dušan Bednář (ORCO Project Management, s.r.o.)
Jan Benda (ČSAD Praha holding, a.s.)
Milan Benda (RK Kadlec, s.r.o.)
Petr Beránek (Quinlan Private Golub, s.r.o.)
Pavlína Beránková (Nörr Stiefenhofer Lutz, v.o.s.)
Jana Blažíčková (Magistrát hl. m. Prahy)
Václav Bouček (DTZ Praha, s.r.o.)
Jitka Boučková(Passerinvest Group, a.s.)
Pavel Buňát (Sekyra Group, a.s.)
Jakub Cigler (CIGLER MARANI Architects, s.r.o.)
Tomáš Ctibor (New Realty, s.r.o.)
Jitka Cvetlerová (Magistrát hl. m. Prahy)
Lukáš Čepelka (ING Real Estate Development ČR)
Jitka Čiháková (Prague Investments Corporation, s.r.o.)
František Diviš (INCOMA Research)
Helena Doubková (Úřad městské části Praha 15)
Ilona Drbohlavová (Nörr Stiefenhofer Lutz, v.o.s.)
Andrea Englichová (HOCHTIEF Development Czech Republic, s.r.o.)
Pavel Fára (Skanska CZ, a.s.)
Samuel Havlík(European Property Management, s.r.o.)
Václav Havrlant (Multiprojekt Group, a.s.)
Libor Hladík (McDonald´s ČR, s.r.o.)
Petr Hlaváček (architekt)
Petra Horáková (ARTN)
Kamil Hošták (INVESTRENT, s.r.o.)
Miriam Hrežová (ECE Projektmanagement Praha, s.r.o.)
Luděk Hruška (FINEP & partners, a.s.)
Martin Hušpauer (AAABYTY.CZ, a.s.)
Jiří Hyka (Trigema Development, s.r.o.)
Helena Chudomelová (Úřad městské části Praha 12)
Petr Illetško (AAABYTY.CZ, a.s.)
Jiří Jaklín (Arca Capital Bohemia, a.s.)
Ivana Jakoubková (Úřad městské části Praha 4)
Tomáš Jandík (DTZ Praha, s.r.o.)
Bohdana Jarošová (MF Dnes)
Jaromír Jech (Wadia, a.s.)
Kateřina Jeráčková (ECE Projektmanagement Praha, s.r.o.)
Jakub Jirka (PSJ Invest, a.s.)
Pavel Jonák (Útvar rozvoje hl. m. Prahy)
Jan Kábrt (Útvar rozvoje hl. m. Prahy)
Antonín Kanta (CP Praha, s.r.o.)
Lenka Karchňáková (Cushman & Wakefield, s.r.o.)
Tomáš Kesner (MCA, a.s.)
Tomáš Klíma (Crestyl Management, a.s.)
Pavel Klimeš (ORCO Project Management, s.r.o.)
Jiří Klimíček (Squire Sanders & Dempsey, v.o.s.)
Libor Klug (SAWY Consulting, a.s.)
Dagmar Klugarová (Metrostav, a.s.)
Martin Knol (CAPO REAL, a.s.)
Martin Kodeš (J&T Global)
Richard Kohout (Quinlan Private Golub, s.r.o.)
Zdeněk Kolouch (Metrostav, a.s.)
Alexandr Kotačka (Lewis & Hickey)
Miroslav Koutenský (SATPO Development, s.r.o.)
Dana Krásová (Raiffeisen - Leasing Real Estate, s.r.o.)
Daniel Kubizňák (Cushman & Wakefield, s.r.o.)
Filip Kulhánek (King Sturge, s.r.o.)
Karel Kvapil (Právo)
Elena Lacinová (Úřad městské části Praha 5)
Stanislav Langhammer (Stavební informace)
Jakub Lichnovský (AK Procházka Randl Kubr)
Jan Ludvík (Real Estate Karlin Group)
Marcela Magdičová (erick van egeraat associated architects, s.r.o.)
Rudolf Mach (Útvar rozvoje hl. m. Prahy)
Jiří Marušiak (Rodamco ČR)
Jana Miňová (Investkredit Bank AG)
Karel Miškovský (Wadia, a.s.)
Michal Naskos (Cushman & Wakefield, s.r.o.)
Michal Nečesánek (Cushman & Wakefield, s.r.o.)
Radek Němec (TONDACH Česká republika, s.r.o.)
Karel Novotný (Skanska CZ, a.s.)
Jiří Ochec (J&T Banka, a.s.)
Petra Ostrá (Obermeyer - Albis Stavoplan, s.r.o.)
Michal Pajskr (Úřad městské části Praha 12)
Edita Palkovičová (PSJ holding, a.s.)
Pavla Pannová (MCA, a.s.)
Zbyněk Passer (Passerinvest Group, a.s.)
Šárka Pazderová(RE project development s.r.o.)
Vlastimi Pechlát (MCA, a.s.)
Monika Pertlová (CONMACO, a.s.)
Pavel Petrovka (ECE Projektmanagement Praha, s.r.o.)
Irena Pírková (Skanska CZ, a.s.)
Lucie Pivoňková (Immo Group Real, s.r.o.)
Lenka Pokorná (Raiffeisen - Leasing Real Estate, s.r.o.)
Jaroslav Pokorný (IMPERA, s.r.o.)
Petr Pokorný (Pavel Černý, ARCHA)
Tomáš Porupka (Clifford Chance LLP)
Jarmil Proněk (Czech Reality Service, s.r.o.)
Karolína Ptáčková (Ponte Carlo, s.r.o.)
Alice Puklová (Salans, v.o.s.)
Zuzana Rabochová (ABLON, s.r.o.)
Petra Rýznarová (ORCO Project Management, s.r.o.)
Renée Schickerová (Akro Real, a.s.)
Jakub Sklenka (Reflecta Development, a.s.)
Michaela Skolková (Česká národní banka)
Zbyněk Šebek (CTY Development, s.r.o.)
Martin Šlechta (Clifford Chance LLP)
Michal Šourek (MSG holding, a.s.)
Michal Švarcbach (ECE Projektmanagement Praha, s.r.o.)
Miroslav Švejda (SATPO Development, s.r.o.)
Dušan Urbanczyk (ECE Projektmanagement Praha, s.r.o.)
Jan Velička (Ponte Carlo, s.r.o.)
Jindřich Vodička (České přístavy, a.s.)
Tomáš Vodička (Sekyra Group, a.s.)
Pavel Vorlíček (B.I.R.T. Group, a.s.)
Eva Wankeová (Building World)
Pavel Weishaupt (CODECO, a.s.)
Jan Zadražil (Mayfield management, s.r.o.)
Jan Zamrzla (Lordship Estates, s.r.o.)
Tomáš Zaněk (FINEP & Partners, a.s.)
Karel Žalský (Interprospekt consulting real estate, s.r.o.)
target="okno">Fotogalerie 14.6.2007