Seminář časopisu Stavební fórum dne 25.10.2007
v salonu Ruby v hotelu andel´s, Stroupežnického 21, Praha 5

Vybrané daňové aspekty z oblasti stavebnictví a developmentu
  • Technická infrastruktura
    • Převod nebo darování TI městu
    • DPH v případě darování
    • Daň z převodu nemovitostí u TI
  • Nedokončená výroba ve stavebnictví
    • Nedokončená výroba ve stavební firmě a u developera
    • Způsoby fakturace a přejímky stavebních prací
    • Oceňování nedokončené výroby
  • Stavební zákon a zákon o daních z příjmů
    • Posuzování technického zhodnocení podle platného zákona o daních z příjmů
    • Význam kolaudace (§ 122) pro daňové předpisy
    • Užívání stavby z pohledu stavebního zákona a zákona o daních z příjmů
  • Diskuse
Program:
Registrace 12:30-13:00 hod.
Seminář 13:00-16:00 hod.
Hlavní partner diskuse Česká spořitelna, a.s.
Partner diskuse Apogeo Tax, a.s..
Moderátor:
Jan Ingeduld (Apogeo Tax, a.s.)
Účastníci:
Petra Balíková (Arta, s.r.o.)
Martin Barteš (Ernst & Young Tax & Transactions, s.r.o.)
Dušan Bednář (ORCO Project Management, s.r.o.)
Vlastimír Čech (Apogeo Tax, a.s.)
Jan Čepický (MSG holding, a.s.)
Ivana Dundáčková (Manhattan Real Estate Management, s.r.o.)
Tomáš Gürtler (Raiffeisenbank, a.s.)
Agnes Henn Keita (Komerční banka, a.s.)
Jana Horská (Konečná & Šafář, v.o.s.)
Luděk Hrubý (bpv consulting, s.r.o.)
Monika Jelínková (CODECO, a.s.)
Kateřina Jerglová (Komerční banka, a.s.)
Allan Jírek (EUBE, a.s.)
Jan Junger (Salans, v.o.s.)
Miroslava Kadlecová (UBM Bohemia, s.r.o.)
Jaroslav Kaizr (Cushman & Wakefield, s.r.o.)
Přemysl Klár (ECM Group)
Jiří Klusáček (Raiffeisenbank, a.s.)
Viktor Kolarčík (AAABYTY.CZ, a.s.)
Vít Kosina (ARCHA inženýrská agentura, a.s.)
Kamila Koutná (PSJ holding, a.s.)
Daniela Křivánková (Doming, a.s.)
Ondřej Kubík (Reflecta Development, a.s.)
Jiří Kučera (Arta, s.r.o.)
Petr Kutný (CEFDA Czech, a.s.)
Kristina Lukešová (Europolis Real Estate Asset Management, s.r.o.)
Michaela Machová (ORCO Project Management, s.r.o.)
Věroslav Machuta (ORCO Project Management, s.r.o.)
Jaroslava Malcová (Gleiss Lutz, v.o.s.)
Josef Mašek (CODECO, a.s.)
Šimona Mašková (AK Mašek a spol.)
Roman Mátl (Doming, a.s.)
Jiří Mutl (PSJ holding, a.s.)
Aleš Novák (Sophia Finance, s.r.o.)
Pavel Odehnal (ECM Group)
Marek Ovečka (AMADA Praha, s.r.o.)
Vladimíra Pajerová (AK JUDr. Vladimíra Pajerová)
Radim Palatý(Manhattan Real Estate Management, s.r.o.)
Tomáš Pardubický (FINEP & partners, a.s.)
Soňa Petrlová (IMOS development, a.s.)
Monika Poláková (HOCHTIEF Development Czech Republic, s.r.o.)
Petr Pořízek (SPGroup, a.s.)
Cyril Poukar (RLRE Columba Property, s.r.o.)
Václav Roudný (Apogeo Tax, a.s.)
Jan Rýdl (Raiffeisenbank, a.s.)
Petra Rýznarová (ORCO Project Management, s.r.o.)
Roman Staněk (Doming, a.s.)
Lucie Suchá (AK Mašek a spol.)
Libor Tichý (Česká spořitelna, a.s.)
Martin Věříš (Česká spořitelna, a.s.)
Zuzana Youngová (Europolis Real Estate Asset Management, s.r.o.)
Jan Zámostný (EUBE, a.s.)
Veronika Zuberová (ORCO Project Management, s.r.o.)
Karel Žalský (Interprospekt CZ, s.r.o.)
Změna programu vyhrazena.