Novinky ve světě RK Professionals

Realitní a poradenská společnost Professionals si v průběhu podzimu přichystala pro své klienty několik novinek. Rozšířila portfolio svých služeb o nabídku odborné analýzy rezidenčních i komerčních projektů, navázala spolupráci s automatizovanými sklady Super Storage a komerčnímu oddělení se podařilo zprostředkovat prodej areálu v Sedlčanech.

Automatizované minisklady Super Storage na Praze 4 nabídnou svým zákazníkům bezpečné a jednoduché skladování v kójích již od 3 metrů čtverečních. Jejich benefitem je především výborná lokalita v blízkosti Jižní spojky, snadný přístup automobilů přímo ke skladu a nepřetržitě hlídaný areál. Pronájem skladu probíhá jednoduše přes online formulář a klient díky tomu získá okamžitý přístup do své kóje.

Rozšířené portfolio služeb

Portfolio služeb RK Professionals se nově rozšířilo o nabídku odborné konzultace připravovaných i stávajících komerčních a rezidenčních projektů. Výstupem takové konzultace je komplexní zpráva obsahující například celkové zhodnocení projektu a jeho optimalizace či návrhy pro zvýšení tržního potenciálu. Lze ji využít i jako podklad, sloužící pro financování. Analýza se připravuje vždy na míru podle konkrétních požadavků jednotlivých klientů. Při její tvorbě se využívají znalosti a data nasbíraná za mnoho let, kdy je RK Professionals součástí českého realitního trhu.

Prodej mlékárny v Sedlčanech

Realitní kancelář zprostředkovala prodej areálu bývalé mlékárny v Sedlčanech. Společnost Savencia Fromage & Dairy Czech Republic tady do loňského roku vyráběla známé sedlčanské sýry a populární Lučinu. Od zastavení této výroby hledala pro prázdný objekt vhodného kupce. Tím se nakonec stala firma Pilecký, která se zabývá výrobou plotů. Nový majitel chce do areálu začít investovat a zaměstnány by tady měly být desítky lidí. Savencia svou výrobu z důvodu zvýšení její efektivity přesunula do závodu v Hesově na Havlíčkobrodsku.

(Placený materiál)

Hlavní partneři

Naši partneři