PF 2021

Právě končící rok nám všem sice přinesl nové a vskutku unikátní zkušenosti, ale nazvat ho šťastným nemůže ani ten největší životní optimista. Jeho bezesporu největší událost (jistě ji není třeba pojmenovávat) ještě bohužel neskončila – přejme si tedy do roku právě přicházejícího zejména a hlavně zdraví.

Pravda je, že český realitní sektor zatím registruje spíše mírná vítězství a kromě hotelového sektoru má jen málo poražených. Pravda je ale i to, že nemovitosti nelze oddělit od naší životní reality. Jak jsou traktovány a jakým tempem jich přibývá, to je vždy reflexí celkové společenské a hospodářské situace. A to odrazem vždy více či méně zpožděným. O to více bude záležet na tom, co se stane v roce nadcházejícím.  Skromně a realisticky si proto přejme, aby byl hlavně dobou návratu k normálním poměrům. A k tomu přidejme ryze profesní přání, aby nový stavební zákon byl pro výstavbu v České republice skutečným přínosem.

Komunikační technologie jsou sice bezvadné a dnes nenahraditelné, my ve Stavebním fóru bychom se nicméně s vámi co nejdříve chtěli setkat osobně – a to je naše přání pro rok 2021.

Vaše Stavební fórum

Hlavní partneři

Naši partneři