18. 03. 2021

real estate market
spring 2021 (online přenos)

Hlavní témata konference

  • Kanceláře ve víru změn
  • Logistika na vzestupu
  • Virtuální a rozšířená realita v praxi
  • Nájemní bydlení – vycházející hvězda

Hlavní partneři

Partneři akce

Program

Šetříme váš čas – sledovat můžete jen vybranou část konference!

Záznam celé akce budete mít k dispozici již následující den.

9:30

Zahájení Konference

9:35

1. Diskusní panel

Kanceláře ve víru změn

Pražský trh: nabídka 2021 – 2022
Priorita – zdravé a bezpečné pracovní prostředí
Coworking: pád nebo boom?
Trh pronajímatelů nebo nájemců?

Moderátor

Lenka Šindelářová

Aktivní účastníci

Leoš Anderle (Sekyra Group)
Karel Konečný (CAPEXUS)
Michal Skořepa (Česká spořitelna)
Ondřej Zabloudil (Deloitte)

11:05

2. Diskusní panel

Logistika na vzestupu

Přehled trhu: nabídka – poptávka – investice
Nemovitosti a finance
E-commerce – akcelerace poptávky
Digitalizace – robotizace – certifikace

Moderátor

Aleš Langr (Crest Communications)

Aktivní účastníci

Laurent Jechoux (Contera)
Lenka Kostrounová (ČSOB)
Milan Kratina (Accolade)
Ondřej Míček (Savills CZ)

12:35

3. Diskusní panel

Virtuální a rozšířená realita v praxi

Revoluce v architektuře
Virtuální realita a technologie
VR/AR a development

Moderátor

Michal Šourek (MS architekti)

Aktivní účastníci

Petr Palička (Penta Real Estate)
Martin Petrovický (VIRTUPLEX)

14:05

4. Diskusní panel

Nájemní bydlení – vycházející hvězda

Výstavba nájemních bytů a daně
Nájemní bydlení a investoři
Nájemní bydlení prizmatem paragrafů

Moderátor

Tomáš Běhounek (bnt attorneys-at-law)

Aktivní účastníci

Roman Frkous (Asociace nájemního bydlení)
Zuzana Chudoba (YIT)
Michaela Lounková (Deloitte)
Petr Michálek (Skanska Reality)

15:20

Konec

Přihláška

Fakturační údaje

Účastník

Vyplnit podle fakturačních údajů

Přidat účastníkaOdebrat posledního účastníka

Cena

Cena bez DPH: 0
Zaokrouhlení: 0
DPH (21%): 0
Cena vč. DPH: 0

Profily

Leoš Anderle

Sekyra Group, a.s.

Je výkonným ředitelem společnosti Sekyra Group. Od roku 1996 pracoval v developerské divizi Metrostavu a.s., se zaměřením na ekonomiku projektů a jejich marketing. V roce 2001 se stal ředitelem divize komerčního developmentu společnosti Sekyra Group, a.s.

Tomáš Běhounek

bnt attorneys-at-law s.r.o.

V advokátní kanceláři bnt pracuje patnáct let, od roku 2008 je jejím partnerem. Vedle nemovitostního práva, které je jeho klíčovou kompetencí, je rovněž uznávaným odborníkem na právo obchodních společností a obchodní závazkové vztahy, včetně sporů týkajících se finančního a stavebního práva. Je členem managing boardu bnt international a vedoucím mezinárodní pracovní skupiny se zaměřením na nemovitosti.

Roman Frkous

RESIDOMO, s.r.o.

Působí jako ředitel komunikace a vnějších vztahů společnosti RESIDOMO, která je jedním z předních poskytovatelů nájemního bydlení ve střední Evropě s více než 43 000 byty o celkové ploše 2,7 milionu metrů čtverečných. V minulosti pracoval pro společnosti Oskar/Vodafone, GE Money Bank, Siemens a Českou informační agenturu.

Laurent Jechoux

CONTERA Management s.r.o.

Je obchodním ředitelem společností Contera, která se zabývá realizaci a pronájem průmyslových nemovitosti v České republice a na Slovensku. Před nástupem do Contery pracoval ve společnosti Cushman & Wakefield jako vedoucí konzultant. S realitní činností má 11 let zkušeností.

Karel Konečný

CAPEXUS s.r.o.

Je jednatelem společnosti CAPEXUS, která během 9 let na trhu vytvořila nové pracovní prostředí pro více než 400 firem od velkých korporací po mladé dynamické startupy. Ročně CAPEXUS realizuje více než 130 000 metrů čtverečních nových prostor. Na trhu komerčních nemovitostí se Konečný pohybuje více než 15 let, dříve působil ve společnostech DTZ a HB Reavis. Je členem mezinárodní organizace RICS.

Lenka Kostrounová

ČSOB, a.s.

Na trhu nemovitostí působí od roku 2004. Dnes je ředitelkou úseku financování nemovitostí v ČSOB, kde se podílela na realizaci řady projektů v hodnotě desítek miliard korun. Je členkou správní rady Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

Milan Kratina

Accolade Holding, a.s.

V roce 2011 založil společnost Accolade zaměřující se na investice, přípravu a pronájem prostor pro lehkou výrobu, logistiku a e-commerce. V současnosti má Accolade v České republice, Polsku, Německu a na Slovensku dvacet čtyři parků o celkové rozloze přesahující 1 milion m². V roce 2017 se společnost stala majitelem provozovatele druhého největšího letiště v ČR v Brně-Tuřanech.

Aleš Langr

Crest Communications a.s.

Od roku 1992 působí v oblasti Public Relations se specializací na komunikaci a marketingovou podporu v oblasti stavebnictví a realit. Spoluzaložil a dlouhodobě řídil PR agentury AMI Communications (1995-2004) a Crest Communications (2005 – 2020). Pracoval pro celou řadu českých i mezinárodních developerských společností, realitních projektů či investičních fondů. V rámci konzultačních PR služeb se věnuje Media Relations, mediálním tréninkům i krizové komunikaci.

Michaela Lounková

Deloitte Advisory, s.r.o.

Více než 15 let poskytuje poradenství českým a mezinárodním klientům v oblastech akvizic nemovitostí, developerských projektů, akvizic podniků a správy majetku. Před založením vlastní advokátní kanceláře v roce 2015 vedl nemovitostní tým v americké advokátní kanceláři Squire Patton Boggs v Praze. Je členem České advokátní komory a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

Ondřej Míček

Savills CZ s.r.o.

Industrial konzultant globální poradenské společnosti Savills, kde zastupuje české i nadnárodní společnosti v zajištění nových výrobních a skladovacích prostor, či expanzi těch stávajících. V roce 2017 začínal jako projektový manažer v Agentuře CzechInvest, kde pomáhal zahraničním investorům přicházejícím do České republiky najít vhodné brownfieldové lokality pro rozvoj podnikání.

Petr Michálek

Skanska Reality a.s.

Od ledna 2018 je generálním ředitelem Skanska Reality a.s. Do rezidenčního developmentu Skanska přišel ze stavební části Skanska a.s., kde působil více než patnáct let nejprve v oblasti financování a strategických investic, posléze jako výkonný ředitel divize a člen vedení. Je také členem dozorčí rady Skanska Residential Development Europe.

Petr Palička

Penta Real Estate

V Pentě působí jako Country Managing Director pro Českou republiku. Ve společnosti pracuje od roku 2007, kdy zakládal její realitní divizi. Pracoval na projektech Florentina, Waltrovky či pražského Masarykova nádraží. Rozsáhlé zkušenosti v realitním developmentu získal také jako ředitel Bovis Lend Lease pro Česko a Slovensko.

Martin Petrovický

VIRTUPLEX s.r.o.

Spoluzakladatel a CEO společnosti Virtuplex, fanoušek moderních technologií. Má 12 let zkušeností v oblasti vývoje a provozu IT aplikací na míru od web based aplikací až po složité simulace ve virtuální realitě. Více jak 6 let nepřetržitě pracoval se ŠKODA AUTO na projektech v mnoha oblastech - od výzkumných projektů pro technický vývoj přes oblast vzdělání, prodeje až po projekty se zaměřením na marketing.

Michal Skořepa

Česká spořitelna, a.s.

Ekonom České spořitelny. V letech 2000-2016 pracoval v České národní bance, převážně jako poradce bankovní rady. Je členem představenstva České společnosti ekonomické, v období 2010-2012 byl jejím prezidentem. Přednášel na půdě IMF, OECD a dalších zahraničních institucí. Autor ZŠ učebnice finanční gramotnosti, VŠ učebnice behaviorální ekonomie a spoluautor dvou knih ekonomických pohádek pro malé děti. Své názory týkající se především aktuální české hospodářské politiky publikuje na svém blogu na portálu aktualne.cz. Doktorát z ekonomické teorie získal na Institutu ekonomických studií FSV UK.

Michal Šourek

MS architekti s.r.o.

Od roku 1990 vede architektonický ateliér, který působí v oboru navrhování architektury, projektování staveb, urbanismu, krajinné a zahradní architektury, interiérové tvorby a designu. Těžištěm tvorby jsou komplexní projekty v oborech rezidenční a kancelářské výstavby, hotelů a průmyslových staveb. Ateliér působí v České republice i v zahraničí, sídlí v Praze a má pobočku v Ostravě. V prosinci 2014 byl jmenován docentem pro obor Architektura a stavitelství Fakulty stavební ČVUT.

Ondřej Zabloudil

Deloitte Česká republika

Je senior manažerem oddělení zaměřeného na nemovitosti a stavebnictví. Zabývá se především oceňováním nemovitostí, transakcemi a souvisejícími analýzami. Má dlouhodobé zkušenosti ve všech oblastech Real Estate a Developmentu - návrh, projektová činnost, kalkulace a výběru dodavatelů a také zkušenosti z oblasti inženýringu - projednání a schvalování záměrů s orgány státní správy s také realizace rezidenčních projektů nejen v Čechách ale i v zahraničí. Vystudoval Fakulty architektury ČVUT a také absolvoval na Masarykův ústav vyšších studií - obor Podnikání a management v průmyslu a obchodu a studia RICS – Komerční valuace nemovitostí.

 

 

Kontakty

Kontakty

Stavební fórum a.s.

U Nikolajky 15

150 03 Praha 5, Smíchov

produkce@msgroup.cz

redakce@msgroup.cz

PhDr. Alena Zinnerová

Ředitelka

Mobil: +420 728 087 498

Email: zinnerova@msgroup.cz

JUDr. Petr Bým

Šéfredaktor

Mobil: +420 724 595 884

Email: bym@msgroup.cz

Luboš Hyttich

Produkce

Mobil: +420 725 760 948

Email: hyttich@msgroup.cz

Adam Fejfar, DiS.

Produkce, marketing

Mobil: +420 608 069 074

Email: fejfar@msgroup.cz