31. 10. 2018

Accolade chystá u Chebu stavbu dalších čtyř hal

Developerská společnost Accolade chystá u Chebu stavbu dalších čtyř hal. Rozšířily by stávající průmyslový park, který je nejrychleji rostoucí průmyslovou zónou v Karlovarském kraji. Zastavěná plocha hal má přesáhnout 107 000 metrů čtverečních.

Projekt zahrnuje novostavbu čtyř hal pro drobnou výrobu a skladování s nezbytným administrativním, sociálním a technickým zázemím. Součástí projektu je i výstavba trafostanice, dvou vrátnic, parkovacích stání a oplocení. Haly budou určeny pro příjem, skladování a redistribuci zboží do maloobchodní sítě v České republice, případně pro lehkou výrobu podle požadavku jednotlivých nájemců hal. Termíny stavby se předpokládají mezi lety 2018 až 2025.

Accolade spolu se společností Pannatoni v Chebu působí už několik let. Průmyslový park, který má zhruba 130 hektarů, začalo budovat zpočátku město Cheb, v dalších etapách se spojilo se jmenovanými firmami. Do budoucna by u Chebu mohla vzniknout i další průmyslová zóna o rozloze okolo 150 hektarů. Tam by město rádo našlo jednoho velkého investora. Česká investiční skupina Accolade postavila v Česku a Polsku více než 20 logistických areálů.

ČTK