16. 5. 2018

Alexandra Tomášková v čele Skanska Property

Alexandra Tomášková převezme od 1. června 2018 vedení společnosti Skanska Property, zaměřené na development kancelářských nemovitostí v Praze. Ve funkci ředitelky nahradí Marii Passburg, která se vrací do švédské společnosti Skanska. Alexandra Tomášková se díky své nové pozici stává také členkou managementu divize Commercial Development Europe. I nadále bude působit jako Leasing & Asset Director pro Českou republiku.

„Alexandra Tomášková je prvním českou manažerkou, která stane v čele Skanska Property po více než dvaceti letech působení firmy v ČR. V průběhu uplynulých osmi let úspěšně vedla pronájem a marketing všech našich pražských projektů. Alexandra je známá tím, že se zaměřuje na design, prvky atraktivní pro nájemce a inovace,“ říká Katarzyna Zawodna, prezidentka Skanska Commercial Development Europe,

Alexandra Tomášková nastoupila do Skanska Property v roce 2010 jako manažerka pronájmů. Jako Leasing & Asset Director se podílí na designu, marketingu a pronájmu projektů, které Skanska Property aktuálně staví. Před nástupem do Skanska Property získala Alexandra zkušenosti v developerské společnosti Red Group a realitní poradenské firmě Cushman & Wakefield. Alexandra je absolventkou Slezské univerzity v Opavě. Je vdaná a má syna Lukáše. K jejím koníčkům patří cestování a sport, zejména rekreační běh a lyžování.

SF/pb