19. 1. 2016

Central Group posiluje vedení

Společnost Central Group posílila své nejužší vedení – na pozici investičního ředitele byl jmenován Tomáš Koudelka a ředitelem realizace se stal Petr Poláček. Oba noví ředitelé pracují v Central Group déle než deset let, začali na řadových pozicích.

id24351-01 Tomáš Koudelka (38 ) po studiu pracoval jako projektant a odhadce nemovitostí. V roce 2003 nastoupil do Central Group jako pracovník inženýringu. Do jeho kompetence nyní spadá nákup nemovitostí, tedy převážně stavebních, zároveň i úsek projekce technické infrastruktury a úsek architektury a urbanismu. Podstatnou náplní jeho práce bude i zajištění územních rozhodnutí, stavebních povolení a kolaudací. Tomáš je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje sportu, především cyklistice a lyžování.

id24351-02 Petr Poláček (51) po studiích pracoval jako stavbyvedoucí, pracovník stavebního dozoru a také v oblasti realit. V roce 2001 nastoupil do Central Group jako pracovník stavebního dozoru, později působil v úseku realizace bytových staveb. Dnes do jeho kompetence spadá koordinace a řízení stavebního dozoru, dohled na výstavbu technické infrastruktury a na starosti má i úsek, který zabezpečuje finální vybavení bytů. Petr se ve volném čase věnuje sportu, fotografování a cestování.