13. 9. 2018

HB Reavis chystá další HubHub

O právě otevřený coworking HubHub na pražských Příkopech, projekt specializované společnosti ze skupiny HB Reavis , je velký zájem a hlásí téměř plno. Už nyní proto firma HubHub plánuje další expanzi – jednak rozšíření stávajících prostor přímo v budově Na Příkopě 14 o dalších 1 500 m2, jednak nový hub v zrekonstruovaném Paláci ARA na Jungmannově náměstí.

První pražský HubHub nabízí kvalitní pracovní podmínky pro freelancery, začínající firmy i větší týmy, ale i vlastní edukační program. V samém centru města pak poskytuje na celkové ploše 2 000 m2 více než 250 pracovních míst, prostor pro různé akce, terasu, kuchyňky, herní a relaxační zóny a dokonce i „spací“ boxy. Prostory HubHubu se pyšní i moderním a funkčním designem – autory interiérů prostor Na Příkopech jsou architekti ze Studia Perspektiv, o podobu HubHub-u v Paláci ARA se postará pražské Studio Reaktor.

Skupina HB Reavis založila společnost HubHub v roce 2016. V současnosti působí v Bratislavě, Varšavě, Praze a chystá se rozšířit své aktivity na další evropské trhy.

SF/pb