27. 11. 2015

Ředitelem Asociace developerů se stal T. Kadeřábek

Ředitelem Asociace developerů, která vznikla na začátku listopadu, se stal Tomáš Kadeřábek, spoluvlastník firmy Tress Real Estate. Do funkce jej zvolila valná hromada tohoto profesního sdružení. T. Kadeřábek je absolventem stavební fakulty ČVÚT. V developmentu se pohybuje od roku 1993, byl generálním ředitelem ING Real Estate. Od roku 2006 působí jako nezávislý expert v developmentu komerčních nemovitostí prostřednictvím firmy Tress Real Estate, kterou spoluvlastní.

Asociace developerů má zatím 13 členů. Jako hlavní cíle si vytkla zlepšení vzájemné komunikace a zlepšení reputace oboru mezi profesní i laickou veřejností. Zakládajícími členy jsou AFI Europe Czech Republic, Atkins a Longford development, Central Group, Crestyl, Daramis, Finep Holding, HB Reavis Group, Karimpol Group of Companies, Karlín Group, Passerinvest Group, Skanska Property, Star Group a Ungelt Partners. Asociace jedná o přijetí do European Property Federation (EPF) se sídlem v Bruselu.

S T. Kadeřábkem se můžete setkat na tradičním adventu Stavebního fóra ve středu 9. prosince, od 13,00 hod. v kupoli ČNOPK na Václavském náměstí 40. (Více informací na http://www.sta­vebni-forum.cz/…a-plany.html )