27. 11. 2017

Tomáš Běhounek jmenován do vedení bnt international

Advokát Tomáš Běhounek byl jmenován členem řídícího výboru, který představuje pětičlenný výkonný orgán bnt international odpovědný za strategii celé skupiny.

Tomáš Běhounek působí v pražské advokátní kanceláři bnt attorneys-at-law už 12 let, jejím partnerem je od roku 2008. Dnes v bnt řídí tým, který se specializuje na realitní právo, fúze a akvizice v oblasti nemovitostí, stavební právo a developerské projekty v České republice. Vedle toho má i bohaté T. Běhounek zkušenosti s nejrůznějšími aspekty nemovitostního práva v rámci celého regionu střední a východní Evropy. Jmenování Tomáše Běhounka členem výkonného výboru také navazuje na jeho novou pozici „Head of Practice Group Real Estate“ v rámci celé mezinárodní kanceláře bnt.

Tomáš Běhounek je absolventem Právnické fakulty Západočeské univerzity, členem advokátní komory je od roku 2005.Vedle nemovitostního práva je Tomáš Běhounek rovněž odborníkem na právo obchodních společností a obchodní závazkové vztahy.V loňském roce se jako jeden z členů mezinárodního marketingového týmu podílel na řízení redesignu korporátní značky bnt.

Advokátní kancelář bnt attorneys-at-law je na českém trhu aktivní 14 let a je jedním ze zakládajících členů mezinárodní advokátní kanceláře bnt. V současné době je zároveň největší pobočkou, pražský tým tvoří více než 40 odborníků, kteří nabízí právní, účetní a daňové poradenství jak zahraničním investorům, tak i českým klientům.

SF/pb