4. 6. 2019

Vajner se stal výkonným ředitelem V Investu

Developerská společnost V Invest obsadila nově zřízenou pozici výkonného ředitele. Funkce se ujal Jiří Vajner, který bude mít na starost především další rozvoj společnosti.

Jiří Vajner vystudoval střední průmyslovou školu stavební, pak pokračoval na stavební fakultě ČVUT, kde se zaměřoval hlavně na konstrukce a dopravu. Mezi jeho koníčky patří zejména rodina a dobré jídlo.

Vajner působil řadu let ve společnosti Central Group, byl u zrodu a řídil společnost ProBydlení Interiéry, která patří do skupiny FINEP, a věnuje se mimo jiné poradenství developerským společnostem, zajištění klientského servisu nebo rekonstrukcím bytů a činžovních domů. Se svou společností JVC Consulting se v roli konzultanta podílel například na projektu V Tower Prague.

V Invest má v současné době v různé fázi příprav řadu projektů v Praze, v Plzni, na Šumavě i v dalších místech České republiky. Během několika let společnost plánuje dostat se mezi desítku největších českých developerů. Mezi hlavní cíle nového výkonného ředitele tak bude patřit zejména nastavení a zefektivnění interních procesů, celkové směřování a řízení společnosti s využitím dosavadních zkušeností v oboru.

SF/pb